„EXPO ZDROWIE” – Bytom

W niedzielę, 7 czerwca 2026 roku, na rynku w Bytomiu odbyła się kolejna edycja wystawy prozdrowotnej EXPO ZDROWIE. Podobnie jak w poprzednim roku wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Bytomia oraz okolicznych miejscowości.

Na uczestników czekało 11 stanowisk tematycznych, przy których można było skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji. Wśród oferowanych usług znalazły się m.in. pomiary ciśnienia krwi, …

Zobacz więcej „EXPO ZDROWIE” – Bytom