Nabożeństwo Noworoczne 2020

W sobotę 28 grudnia 2019 w naszym zborze miało miejsce nietuzinkowe wydarzenie. Mianowicie, jak co roku odbyło się specjalne nabożeństwo noworoczne. Jego celem było wspólne spotkanie i podziękowanie Panu Bogu za cały miniony rok w śpiewie, występach czy modlitwie.

Czas nabożeństwa minął w przyjemnej i pogodnej atmosferze. Przy akompaniamencie gitary brata Samuela mogliśmy śpiewać pieśni. W ten sposób zaśpiewaliśmy utwory pt. Wejdę do Jego bram czy To jest mym pragnieniem:

Panie oddaję Ci, moje serce, moją duszę
Twym sługą uczyń mnie
W każdy dzień, każdą noc, każdą chwilę jak najdłużej
Czyń ze mną to co chcesz

Swoją pieśń pt. Kiedyś żyłem w grzechach swych przy akompaniamencie pianina brata Łukasza odśpiewali również goście – siostra Kornelia ze swoim tatą.

Nabożeństwo jak co roku nie mogło odbyć się bez quizu biblijnego poprowadzonego przez siostrę Elżbietę. Tym razem do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród, o których prowadząca powiedziała:

Celem tego konkursu jest to, żebyście zdobyli te nagrody i żebyście się tymi nagrodami podzielili.

Pytania nie były wcale takie łatwe i uczestnicy musieli się mocno skupić, aby poprawnie odpowiedzieć.

Po quizie jako niepisane zwieńczenie tego dnia został wyświetlony film, będący swego rodzaju prezentacją z wydarzeń, jakie miały miejsce w zborze podczas całego roku 2019. Film ten, przygotowany przez siostrę Beatę, bardzo spodobał się uczestnikom i niemal każdy mógł zobaczyć siebie na prezentowanych zdjęciach podczas obchodów Dnia Rodziny Chrześcijańskiej, Dnia Stworzenia czy innych zborowych wydarzeń.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na to nabożeństwo. Bardzo miło było wspólnie spędzić ten czas, przypomnieć sobie rok 2019 i podziękować Panu Bogu za to, że mamy możliwość przeżyć kolejny rok życia. A co przyniesie rok 2020? Zobaczymy…